Megoldott

Letört fa lombja torlaszolja el a járdát

A múlt heti vihar letörte a Bajza u. 6-8. előtti fa ágait, lombját.
A tűzoltók akkor a járda belső felére pakolták a gallyakat, de így is a nagy részét elfoglalja a járdának.
Kinek lenne a feladata eltakarítani?
Kérjük segítsenek az ügy megoldásában!

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Reformáció park

Hozzászólások

  • Ré-Ko Zsu hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldva
  • Ügykezelő Anita lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Ré-Ko Zsu hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldva, eltakarítva
  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata

  • Ré-Ko Zsu bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Letört éles poller

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Reith Péter
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Garay tér (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Gazos járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ré-Ko Zsu
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Reformáció park (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére