Megoldott

Aknafedlapok

Anonim Járókelő

Hírközlési akna fedlapjai felfagyott, kopott. Kérem a fedlapok javítását, köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Erdősor utca 115

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Magyar Telekom hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítás megtörtént.
  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Lehet még: Vodafone
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    4
    Megoldott
    4

    Megsüllyedt csattogó fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Ady Endre út (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kopott, rossz állapotú fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Laktanya utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére