Megoldott

Folyamatosan szivárgó víz

A park játszótér felöli részén, az ivókúthoz közel eső “kerti csap” földön lévő csatlakozójából folyamatosan folyik a víz. Ez már hónapok óta tart.
Elég nagy pazarlás, mindamellett, hogy állandó jelleggel dagonya van ott.
Kérnénk szépen az illetékest, hogy orvosolja a problémát!
Köszönjük!

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Bajza u. 7

Hozzászólások

  • Járókelő Eszter lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Ré-Ko Zsu hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldva
  • Pál András megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Jarokelo.hu
    budapest@jarokelo.hu

    Azonosító: JAROKELO-BUDAPEST- 00082702
    Tisztelt Járókelő Egyesület Ügyvivő!

    Hivatkozással JAROKELO-BUDAPEST- 00082702 azonosítószámú bejegyzésre tájékoztatjuk, hogy
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata

  • Ré-Ko Zsu bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Sérült játszótéri játék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ré-Ko Zsu
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Bajza utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Nem működik

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Erzsébet körút (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Halott fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Horváth István
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Rákóczi út (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére