Megoldásra vár

Vágóhíd utca

FRISSÍTÉS 2021.07.09.

Főpolgármesteri Hivatal válasza:
"A honlapjukon 00082693 számon nyilvántartott bejelentés kapcsán tájékoztatjuk Önöket, hogy a Vágóhíd utca térségi szakasza (helyrajzi száma: 38020) is a IX. kerület Önkormányzat tulajdonát képezi. Ennek alapján javasoljuk az ő közvetlen megkeresésüket,"

---

Frissítés 2021.06.10.: A Budapest Közút válasza alapján illetékességből a Fővárosnak megküldve.
-----
Miközben folyamatosan épülnek az újabb és újabb lakóházak az utcában és a környéken (Mester utca és Soroksári út között), jó lenne, ha a Vágóhíd utca karaktere és felosztása is átalakulna.
Jelenleg az útpálya szükségtelenül széles, ennek ellenére még kerékpársáv sincs, a járdák pedig viszonylag keskenyek. Érdemes lenne az utca keresztmetszetét újra felosztani, úgy, hogy azzal élhető, barátságos, kényelmesen és biztonságosan gyalogolható és kerékpározható környezet jöjjön létre.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Vágóhíd u. 14-18

Hozzászólások

  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Hivatkozva a 00082693számú bejelentésre tájékoztatom, hogy Bp. IX. kerület Vágóhíd utcát a jövőben több beruházás is érinteni fogja. A beruházásokhoz kapcsolódóan a Vágóhíd utca é
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata

  • g g megváltoztatta a bejelentés leírását "Frissítés 2021.06.10.: A Budapest Közút válasza alapján illetékességből a Fővárosnak megküldve. ----- Miközben folyamatosan épülnek az ú...

  • g g megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Főváros Önkormányzata"-ról "IX. kerület Ferencváros Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt „Járókelő” !

    A honlapjukon 00082693 számon nyilvántartott bejelentés kapcsán tájékoztatjuk Önöket, hogy a Vágóhíd utca térségi szakasza (helyrajzi száma: 38020) is a IX. kerület Önkormányza
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Szalai Krisztina elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés leírását "Miközben folyamatosan épülnek az újabb és újabb lakóházak az utcában és a környéken (Mester utca és Soroksári út között), j...

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "Budapest Főváros Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Németh István hozzászólt a bejelentéshez.

    Normális országban az ilyen beruházások nem érnek véget a telekhatárál. Ez mind a beruházók feladata lenne.
  • Szász László elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Szász László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    elfordult tükör

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
    Dandár utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kifakult tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Horváth István
    Illetékes: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
    Soroksári út (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Gubacsi út 26. gyalogos átkelő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Gubacsi út (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére