Válaszra vár

Balkáni állapotok

Balkáni állapotok uralkodnak a Csalán utca Battai út és Nagybányai lépcső közötti szakaszán.
A járda hihetetlenül leromlott állapotban, kerítésig végigparkolva.
Nyilván nem megoldás, ha végigbírságolják az összes itt parkoló autó(s)t, viszont megoldást kellene találnia a kerületnek egy kulturált és mindenki számára elfogadható kialakításra. Rövid távon lakó-pihenő övezet kijelölésével legalább az úttesten történő gyaloglást legalizálni lehetne, hosszabb távon az úttest járdaszintbe emelése jelenthetné a megoldást.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Csalán út 53

Hozzászólások

  • Szász László hozzászólt a bejelentéshez.

    Esetleg meg is válaszolhatnák, ha már úgyis letelt a válaszadási határidő.
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt hozzászólt a bejelentéshez.

    Bejelentését ismételten továbbítottuk.
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük szíves bejelentését, melyet rögzítettünk és továbbítottuk. A Műszaki Osztály útellenőrei megvizsgálják a bejelentésében foglalt járdaszakaszt. A bejelentésben foglalt probléma érdemi megoldá...
  • Szász László elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Szász László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Alakuló beszakadás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Gaal Gyula
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Törökvész út (II. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Nagyon szűk

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Árpád Fejedelem útja (II. kerület)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Szétesett járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Farkas Levente
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Bölöni György utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére