Megoldásra vár

Törött ág

Budapest 3.kerületben, Óbudán, a Holdudvar játszó téren belül, vihar által megtépett fa ág törött, balesetveszelyes

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Holdudvar 1032 Magyarország

Hozzászólások

  • Járókelő Eszter megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A 00082681 számú levelére válaszolva tájékoztatjuk, hogy a bejelentését haladéktalanul rögzítettük és egyidejűleg a letört ágak kezelését sürgősséggel megrendeltük szer...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Belóg

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Aquincum (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére