Megoldott

Széttört kandelláber

Kérem szépen az illetékeseket hogy legyenek szívesek intézkedni a lámpaoszlop szakszerű javítására és ezzel orvosolják a régóta fennálló problémát.

Az épített környezet szebbé és biztonságosabbá tételét célzó intézkedésüket ezúton is köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Károly krt. 2

Hozzászólások

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

  • Soós Áron lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Fónai Kende hozzászólt a bejelentéshez.

    Csak ilyen béna képem van, de tegnap dolgoztak rajta, szerintem megcsinálták. :)
  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük bejelentésüket!

    Közlekedési balesetben sérült meg az Astoria kereszteződésben lévő
    közvilágítási oszlop. A baleseti bejelentést követően munkatársaink
    azonnal a helysz
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Görgényi-Nagy Szabolcs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére