Megoldott

Nem üzemel a csobogó a Horváth kertben

Anonim Járókelő

Nem üzemel a csobogó a Horváth kertben.
Máskor már tavasszal beüzemelik, most meg már május van - és semmi.
Mi lehet az oka?

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Attila út 64

Hozzászólások

  • Ghira Zsófia lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Blog Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő Blog!

    A 00082665 számú bejelentésre az alá
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kitaposott zöldterület

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tar Julcsi
    Illetékes: FŐKERT
    Döbrentei tér, Attila út (I. kerület, Várkerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FŐKERT
    Batthyány tér (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére