Megoldásra vár

Elhanyagolt állapotú teefonfülkék

Anonim Járókelő

Határ út, autóbusz végállomás.

Kettő fülke, 4 telefon.
A fülkék lábazata és szerkezete el van rohadva. A festés le van mállva, a beltér undort keltő. Az üveg hiányos.
A reklám az oldalán nem fedezi a kultúrált megjelenés költségét?

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Határ út M

Hozzászólások

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Magyar Telekom hozzászólt a bejelentéshez.

    Az üvegeket pótoltuk, a fülkéket kitakarítottuk. A felújítás valóban indokolt, ennek megszervezése folyamatban van.
  • Á. Laci elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Beszakadt fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Fónai Kende
    Illetékes: Magyar Telekom
    Lónyay utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Megsüllyedt fedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Tagló utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Fedél kiáll a járdából

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Zsil utca (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére