Megoldásra vár

Pukli az úttesten

Anonim Járókelő

Csepel a Táncsics Mihály utcában a Deák Ferenc utca kereszteződésénél egy pukli található az úton, mely megdobja a járműveket. Tavaly nyáron be is volt már jelölve, ám javítása azóta sem történt meg.
Kérem, javítsák a burkolati hibát! Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, 1211 Budapest

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XXI. kerület Csepeli Városgazda válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő! Iktatószám: 1/2427/1/2021/V4

    Ezúton tájékoztatjuk, hogy Útépítési Csoportunk előjegyzésbe vette
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Á. Laci elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városfejlesztési NKft.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kátyú az úttesten

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városfejlesztési NKft.
    Béke tér (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kátyú, mély repedés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Kossuth Lajos utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére