Válaszra vár

Épület tetőszerkezet

Anonim Járókelő

A 7. Kerület Rottenbiller utca másik oldalán lévő épület tetejét 2 napja megbontotta a szél. valószínűleg a rózsa utca 37es szám alatt lévő épület teteje ez.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Dob u. 108

Hozzászólások

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére