Válaszra vár

Piaci eladók által tönkretett zöldterület

A III kerületi Vörösvári úti Rendelőintézet parkolójában minden szombaton piacot tartanak. Bár nagyon jó, hogy van piac, rendezett és a szemetet is összeszedik utána, a megközelítése nehézkes.
Sok árus a képen látható útvonalon közelíti meg a területet. A múltban ezen a területen sűrű növényzet volt. A kitaposott terület egyik felén ráadásul két buszmegálló van, az egyik táblát ki is döntötték félig. Piaci napokon gyakran még a járdán is állnak a kisbuszok. Az úttest szélén lévő padkát is tönkreteszik a járművek.
Érthető, hogy az eladóknak valahogyan meg kell közelíteniük a zárt parkolót, de ez a "megoldás" veszélyes, és rengeteg, maradandó kárt okozott már eddig is.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Óbudai rendelőintézet

Hozzászólások

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Németh Csaba bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Belóg

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Aquincum (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére