Megoldott

Magánparkoló vagy közterület

FRISSÍTÉS 2021.05.09.:

A probléma rendszeres, ahogy a képeken is láthatja. Amikor a tulajdonos nincs ott, akkor foglalja a helyet az autójának. Ha ott van, akkor természetesen az autó van ott.

-----

Újbuda Közterület-felügyelet válasza:
"Munkatársaim ellenőrizték a helyszínt, addigra a probléma megoldódott."

-----

Eltérő nap és napszak, azonos helyszín, azonos szék és sárga szalag...
Értem, hogy a közeli háztulajdonos nem szeret parkolóhelyet keresni (őszintén: ki szeret?), de az utcát nem véletlenül hívják közterületnek.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Somlói út 17-19

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • ÚJBUDA KÖZTERÜLET-FELÜGYELET hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő! Munkatársaim újra ellenőrizték a helyszínt, a tett intézkedések hatására eltűntek a képen látható, parkolót foglaló " eszközök" .
  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés leírását "Eltérő nap és napszak, azonos helyszín, azonos szék és sárga szalag... Értem, hogy a közeli háztulajdonos nem szeret parkolóhelyet keresni (őszintén: ki szeret?), de az utcát nem véletlenül hívják közterületnek."-ról "FRISSÍTÉS 2021.05.09.: A probléma rendszeres, ahogy a képeken is láthatja. Amikor a tulajdonos nincs ott, akkor foglalja a helyet az autójának. Ha ott van, akkor természetesen az autó van ott. ----- Újbuda Közterület-felügyelet válasza: "Munkatársaim ellenőrizték a helyszínt, addigra a probléma megoldódott." ----- Eltérő nap és napszak, azonos helyszín, azonos szék és sárga szalag... Értem, hogy a közeli háztulajdonos nem szeret parkolóhelyet keresni (őszintén: ki szeret?), de az utcát nem véletlenül hívják közterületnek."-ra.

  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés nevét "magánparkoló vagy közterület"-ról "Magánparkoló vagy közterület"-ra.

  • Kornél Schwarcz hozzászólt a bejelentéshez.

    A probléma rendszeres, ahogy a képeken is láthatja. Amikor a tulajdonos nincs ott, akkor foglalja a helyet az autójának. Ha ott van, akkor természetesen az autó van ott.
  • ÚJBUDA KÖZTERÜLET-FELÜGYELET hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő! Műszaki probléma miatt sajnos csak tegnap éjjel érkezett meg hozzánk bejelentése. Munkatársaim ellenőrizték a helyszínt, addigra a probléma megoldódott.
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • Kornél Schwarcz bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szabálytalanul parkoló autók

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Bercsényi utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Szabálytalanul várakozó járművek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Fegyvernek utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére