Megoldott

Közkutak nem működnek

Anonim Járókelő

Már javában május van, és a vírushelyzet miatt is indokolt lenne a kozkutak kinyitasa, de meg szinte sehol a varosban nem latni mukodo kozkutat, pl. a Széll Kálmán téren, Margit szigeten egy sem működik. A gyerekesek es sportolok, jarokelok nem nagyon tudnak letezni nelkule.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Schulek Frigyes sétány

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Blog Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő Blog!

    A 00082626 számú bejelentésre az alá
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megrongált korlát

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FŐKERT
    Kárpát utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére