Megoldott

Kidőlt fa a játszótéren

Kidőlt egy fa a játszótéren.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Esztergomi út 32

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük
  • XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönöm jelzését, a Közszolgáltató Zrt. a kidőlt fát eltávolította a játszótérről.

    tisztelettel

    _____________________________________________________
    Karácsonyi Magdolna
    alje
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiszáradt fák

    Beküldés ideje:
    Illetékes: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat
    Teve utca (XIII. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Magas a gaz.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat
    Szabolcs utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére