Megoldott

Fakidőlés

A viharos szélben kidőlt egy fa. Kérem, higy intézkedjenek. A fa elzárja a sétányt és a talajt is megrongálta. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Zipernovszky Károly u. 2

Hozzászólások

  • Járókelő Patrik hozzászólt a bejelentéshez.

    Kész.
  • Járókelő Patrik hozzászólt a bejelentéshez.

    Éppen állították helyre.
  • F. Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm! A fát nem vitték el a jarda pedig nincs visszajavítva, úgyhogy bőven van még itt munka. Kérem megoldásra vár státuszban hagyni! Köszönöm!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A 00082589 számú bejelentésben jelzett kifordult fával kapcsolatban tájékoztatom, hogy annak eltávolítása megtörtént.

    Tisztelettel:

    Óbuda-Békásmegyer
    Közterület-felügye...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • F. Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    A sétányt mar felszabadították, a fát elkezdték feldarabolni és kordont is kitettek. Köszönjük!
  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Óbuda-Békásmegyer Közterület-Felügyelet
    H-1033 Budapest, Mozaik utca 7.
    Tel.: +36 1 4532618
    Fax: +36 1 4532619

    Tisztelt „Járókelő.hu”!

    Bejelentését rögzítettük.

    Budapest, 2021. május 6.

    Ja
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • F. Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Belóg

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Aquincum (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére