Megoldott

Hiányzó lámpa

Kérem, pótolják a képen lévő lámpát.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Móricz Zsigmond körtér 7

Hozzászólások

  • BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük bejelentésüket, tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba
    kijavításra került.

    Engedje meg, hogy tájékoztassam, hogy közvetlenül is van mód
    hibabejelentésre társaságun...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Sz-S Noémi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Sweidan Omar hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez nagyon gyors volt!
  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Sweidan Omar bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nem konzisztens működés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Rozványi Máté
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Péterhegyi köz (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    MEGDÖLT VILLANYOSZLOP

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Villányi út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére