Válaszra vár

Beszakadt az út

Az Angol utca 17 és 21 között 3 helyen is beszakadt az út széle. Kérem javítsák mielőtt komolyabbra fordul a baj.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Angol u. 22

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Á. Laci elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • P Faktor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Óriás kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Korong utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyú a templom mellett

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Zoborhegy tér (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére