Megoldatlan

Hiányzó közkút

Kérem ha lehetséges telepítsenek ide egy közkutat! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Wass Albert tér 1

Hozzászólások

  • H B L lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő, tisztelt Ügyfél!

    Köszönjük szépen az észrevételt, azonban az idei költségvetési tervben ez a kút nem szerepel. Igyekszünk a jövőben megvalósítani a kút kiépítését.

    Tisztelettel,
    N...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Soós Áron elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zugló Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zugló Önkormányzata
    Vezér utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elhalt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kelemen Gábor
    Illetékes: XIV. kerület Zugló Önkormányzata
    Újvilág utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elhalt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kelemen Gábor
    Illetékes: XIV. kerület Zugló Önkormányzata
    Újvilág utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére