Megoldatlan

Kellene egy játszótér a környékre!

Anonim Járókelő

Ezen a környéken sehol sincsen jatszótér, pedig nagyon sok kisgyerekes család lakik itt akik igényelnék!
Sok bölcsöde és óvoda is van a közelben!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, III. kerület

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Önkormányzat,
    Ahogy látom,ezt a problámát még azóta sem sikerült megoldaniuk, (2015 dec volt a bejelentés)mert, sajnos még mindig nincs játszótér Testvérhegy környékén, viszont kisgyermek, a...
  • Sági Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    Én úgy gondolom, hogy mivel a kerület részéről elutasító válasz jött, szervezkedni kell. Aláírásgyűjtés, helyi képviselő megkeresése, hivatalos levelezés megkezdése az Önkormányzattal, az erre vonatko...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Járókelők,
    Mit kell tenni ahhoz, hogy a Testvérhegy, Csúcshegy környéke is kapjon legalább 1 db járszóteret?
    Tényleg nincs a környéken egy sem. A legközelebbi is 3 km-re van...ez pici gyerek...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Mi is nagyon hiányoljuk a játszóteret, itt lakunk 2,5 éve és a legközelebbi játszótér csak autóval megközelíthető. A Harsánylejtő kertváros épülésével és bővülésével egyre több kisgyermekes család köl...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Tényleg jó lenne ide egy játszótér...mi is elég messze járunk játszóterezni, pedig itt lakunk a "szomszédban".
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Brunszlik Istvan,

    Lehet,hogy a keruletben sok jatszo ter van de itt a kornyeken egy db sincs.
    Ezert tettem a bejelentest. A legkozelebbi jatszoter autoval 18 percre, gyalog pedig 45 percre van...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Bejelentésével kapcsolatban szeretném tájékoztatni, hogy jelenleg a kerületben 41 db önkormányzati üzemeltetésű, valamint jó néhány „Máltai-játszótér” működik.
    A 2016. évben új já...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    se járda,se tábla,se fekvőrendőr

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Zsófia utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    6
    Megoldásra vár
    6

    megtévesztő utcanévtábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Remetehegyi út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére