Megoldatlan

Botlásveszélyes fedél

Anonim Járókelő

XVIII.Vas Gereben utca 8 elött logó nélküli fedél botlásveszélyes. Kérem javítani. Köszönöm

Probléma helyszíne
Budapest XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pest, Vas Gereben u. 8

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Mivel a Digi 3 hónapja nem ér oda , megkérdeztem az ott lakó bácsit szerinte a Telekomé.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    .
  • Szilágyi Dóra elküldte az ügyet az illetékesnek: DIGI Kft.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    ?
  • Soós Áron elküldte az ügyet az illetékesnek: DIGI Kft.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Beszakadt fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: DIGI Kft.
    Bajcsy-Zsilinszky út (VI. kerület, Terézváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiálló fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: DIGI Kft.
    Zichy Jenő utca (VI. kerület, Terézváros)
  Vissza az oldal tetejére