Megoldott

Ott felejtett autó

Ford Ka típusú autó elhagyva áll BP. XVI. kerületben a Somkút u 15 szám előtti focipálya kerítés mellett.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Somkút u. 15

Hozzászólások

  • S Dominik lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Nincs már ott
  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megoldott"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • XVI. kerületi Közterület-felügyeletverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    intézkedés megtörtént.

    közter
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Rendszám nélküli autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Ködös utca (XVI. kerület)
  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Elhagyott gépjármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Iglói utca (XVI. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Közterületen hagyott gazdátlan jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpesti Önkormányzati Rendészet
    Klauzál utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére