Megoldásra vár

Eltűnt BKV lámpa

Anonim Járókelő

Várhatóan mikor kerül pótlásra a BKV lámpa? Igen sötét így a terület. Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Szentlélek tér 3

Hozzászólások

  • Soós Áron megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0007834-001/2021
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00082448

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, melyet továbbítottunk a probléma megoldásában illetékes BKV Zrt.-nek. A tár
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • gusztos györgyi hozzászólt a bejelentéshez.

    És a Magyar Postát is panaszold be, kérlek a nevemben is, mert tellevan matricázva a ládájuk. És különben is: nem csak a helyet foglalja, még használja valaki egyáltalán? :/
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiégett neonok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Deák Ferenc tér (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Minek ég?

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Göncz Árpád városközpont M (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Kiégett LED fénycsík

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Árpád híd M (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére