Megoldott

Kátyú fedlap körül

Tisztelt Vízművek!
Az Anna utcában a Vízművek feliratú fedlap megsüllyedt és töredezett az út.
Kérem lehetőségükhöz mérten hozzák egyszíntbe és javítsák a kátyút.

Köszönöm

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, Anna u. 53

Hozzászólások

  • Pál András hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszi a visszajelzést!
  • Ügykezelő Anita lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Fekete János hozzászólt a bejelentéshez.

    Elkészült.
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Pál András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    6
    Válaszra vár
    6

    Beszakadt fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Anna utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    közkút

    Beküldés ideje:
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Honfoglalás út (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  Vissza az oldal tetejére