Válaszra vár

Repedezett járda VI.

Tisztelt Invitech!
Az Ady Endre úton a képen látható Raidant feliratú fedlap körül feltöredezett a járda.
Egy apró javítást igényel csak, a fedlap jó állapotú, de a töredezettség miatt botlásveszélyes.

Köszönöm

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, Ady Endre út 81

Hozzászólások

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Invitech

  • Pál András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Repedezett járda V.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Invitech
    Hasadék utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Repedezett járda IV.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Invitech
    Ady Endre út (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Repedezett járda III.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Invitech
    Ady Endre út (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  Vissza az oldal tetejére