Válaszra vár

Összefirkált táblák

Kérem, ha van rá lehetőség és kapacitás, tisztítsák meg a táblákat a firkáktól.
A Kamaraerdei Ifjúsági Park és a Nagy rét között vannak.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Susulyka utca

Hozzászólások

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: Pilisi Parkerdő Zrt.

  • O. Ida bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére