Megoldott

Rendszám nélküli jármű

Rendszám nélküli rossz állapotú Daewoo Lanos várja elszállítását.
Kérem a közterület-felügyelet értesítését.
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Zsák Hugó u. 22

Hozzászólások

  • Illak Adrián lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Tamás Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    Járművet elszállították, probléma megoldva. Köszönöm.
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Közterület-felügyelet

  • Tamás Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rendszám nélküli Opel

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: XXI. kerület Közterület-felügyelet
    Közterületfenntartó Zrt. (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elhagyott Ford

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Közterület-felügyelet
    Dunadűlő út (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Roncs autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Közterület-felügyelet
    Dunadűlő út (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére