Válaszra vár

Feneketlen tavi játszótér kapui tele plakáttal

FRISSÍTÉS 2021.06.16.:

A FŐKERT válasza:
"Illegálisnak ítélt plakátelhelyezéssel kapcsolatban javasoljuk a Fővárosi Közterület -felügyelet meg keresését."

-----

A Feneketlen tavi játszótér kapui tele vannak plakáttal, gyorskötözővel. Kérem, az engedély nélkül kihelyezett reklámokat és gyorskötözőket szíveskedjenek eltávolítani. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Tas vezér u. 1

Hozzászólások

  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet"-ról "XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet"-ra.

  • FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Az illetékes válasza a csatolmányban olvasható:
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet

  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés leírását "A Feneketlen tavi játszótér kapui tele vannak plakáttal, gyorskötözővel. Kérem, az engedély nélkül kihelyezett reklámokat és gyorskötözőket szíveskedjenek eltávolítani. Köszönöm!"-ról "FRISSÍTÉS 2021.06.16.: A FŐKERT válasza: "Illegálisnak ítélt plakátelhelyezéssel kapcsolatban javasoljuk a Fővárosi Közterület -felügyelet meg keresését." ----- A Feneketlen tavi játszótér kapui tele vannak plakáttal, gyorskötözővel. Kérem, az engedély nélkül kihelyezett reklámokat és gyorskötözőket szíveskedjenek eltávolítani. Köszönöm!"-ra.

  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FŐKERT"-ról "FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Ügyintéző: Fazekas Péter
    részére
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Németh Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    A játszótér két másik bejárata.
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • Németh Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    4
    Megoldásra vár
    4

    elhanyagolt zöldterület

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Karolina út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére