Megoldásra vár

Tilosban parkolás

Anonim Járókelő

A mellékelt képen is látható, hogy a parkoló autónak köszönhetően gyalogosátkelő így használhatatlan.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Kapy u. 52

Hozzászólások

  • II. Kerület Önkormányzata hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Az adott helyszínen parkolásgátló oszlopokat fogunk kihelyezni, hogy megelőzzük a gyalogátkelőhelyre történő parkolást.

    Üdvözlettel,
    II. Kerület Önkormányzata
  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt hozzászólt a bejelentéshez.

    A Városrendészeti osztály válasza:
    Tisztelt Bejelentő! Köszönjük a bejelentést! Kérem, hogy a jövőben a gyors és hatékony intézkedés miatt bejelentését a 06 80 204-965 -ös zöldszámon a városrendészet...
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük szíves bejelentését, melyet rögzítettünk és továbbítottunk a Városrendészeti Osztály felé. A kerületi városrendészek intézkednek, illetve fokozottan ellenőrzik a szabálytalan parkolással ren...
  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia!
    Tapasztalataink alapján, folyamatban lévő szabálytalan parkolás esetén a legtöbbször az azonnali helyszíni fellépés a legcélravezetőbb, ezért arra kérünk, hogyha legközelebb észlelsz hasonlót, a
    ...
  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére