Megoldásra vár

Zöldhulladék

Anonim Járókelő

Széthagyott zöldhulladék

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Borsó u. 64c

Hozzászólások

  • Járókelő Eszter megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Rákosmente Sajtó hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    A jelzett zöldhulladék elszállítását kollégáink megrendelték. A kivitelezés elvégzéséig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    Sajtó és kommunikáció
    Rákosmente Önkormányzata
  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Zöldhulladék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Borsó utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Zöldhulladék az utcasarkon

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Borsó utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére