Megoldott

2 éve nem pótolják a fákat

Lassan 2 eve vagtak ki a fakat, elotte a Fokert jelezte egy A4-esen, hogy osszel potoljak majd oket. Ez a mai napig nem tortent meg! Helyette csonk van es gaz.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Bocskai út 43-45

Hozzászólások

  • Jakab Imola lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Gyöngyösi Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Mindkét helyre ültettek fát, megoldva.
  • Kovács Balázs visszajelzésére vár.

  • Kovács Balázs hozzászólt a bejelentéshez.

    Az meg kicsit messze van, foleg, hogy 2 eve is ez volt a duma..
  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • BKM Budapesti Közművek FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Blog Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő Blog!

    A 00082215 számú bejelentésre az aláb
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Kovács Balázs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Bálványfák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Kitérő út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Bálványfa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Kőtár út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Bálványfák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Hunyadi János út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére