Válaszra vár

Hiányzó tábla

Csikó sétányról nyíló utca elején zsákutcát jelző tábla hiányzik. Kérem a tábla pótlását, köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Csikó stny. 16

Hozzászólások

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • GEN PLAN bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Stop tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Ady Endre út (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Elhajlott tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Csikó sétány (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére