Megoldott

Beszakadt csatornafedél

Anonim Járókelő

Néhány hónapja beszakadt a fedél, azóta egyre több benne, körülötte a szemét is

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Borsó u. 32

Hozzászólások

  • Ghira Zsófia lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Magyar Telekom hozzászólt a bejelentéshez.

    Fedlapcsere megtörtént.
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Magyar Telekom hozzászólt a bejelentéshez.

    Javításra kiadva.
  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Lehet még: Digi
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Hullámos

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Biciklis Anita
    Petőfi utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Bebillent

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Biciklis Anita
    Pesti út (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére