Megoldott

Lógó kamerakábelek Albertfalva vasútállomás aluljárójában

Az Albertfalva vasútállomásnál lévő aluljáróban talán kamerarendszert építettek ki valamelyik korábbi felújítás során, de már jó ideje csak a letépett, lógó kábelvégek csúfítják az aluljárót. Szeretnék érdeklődni, hogy tervezik-e pótolni a kamerákat (a vasútállomás rongálásai alapján érdemes lehet), vagy ha nem, akkor eltávolítani a felesleges, ám annál csúnyább kábeleket.

(2019. novemberben már született egy Járókelő-bejelentés az aluljáró világítási problémáiról és a lógó kábelekről, az előbbieket akkor javították, az utóbbiakhoz viszont azóta sem nyúltak.)

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Albertfalva vasútállomás

Hozzászólások

  • Szilágyi Dóra lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • MÁV Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A MÁV Zrt. Pályaműködtetési vezérigazgató-helyettes szervezet Pályavasúti Területi Igazgatóság Budapest tájékoztatja, hogy a JAROKELO- BUDAPEST-00082184 sz. szereplő "l
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • MÁV Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük a tárgyi bejelentést, amelyet továbbítottunk az érintett szervezeti egység részére, a szükséges intézkedések megtétele céljából.

    Bízunk abban, hogy az illetékes munkatár
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV Zrt.

  • Baranyai Zsolt bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    El kellene vinni

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MÁV Zrt.
    Aquincum (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Vasúti híd szerkezetének hibája

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MÁV Zrt.
    Rákóczi híd (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére