Válaszra vár

Kerékpáros továbbhaladás

Erdősor utca 117-131 mögötti útszakasz a Csikó sétány felől zsákutcaként van jelölve, azonban kerékpárral tovább lehet haladni. Kérem a tábla cseréjét a kerékpáros továbbhaladás lehetőségének jelzésével, köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Erdősor utca 131

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • GEN PLAN bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Stop tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Ady Endre út (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Elhajlott tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Csikó sétány (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére