Válaszra vár

Parkoló lett a biciklisávból és járdából a Csalogány utcában

A Csalogány utcában a lekopott biciklisávból és mellette lévő járdából parkoló lett. A fél kerékkel a járdán parkolás gyalogosként is zavaró. Nem fér el két ember egymással szemben.
Érdemes lenne beton virágládákat helyezni a biciklisáv sárga csíkjára. Így a járda is és biciklisáv is megmaradhatna eredeti funkciójánál.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Csalogány u. 45a

Hozzászólások

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt hozzászólt a bejelentéshez.

    Bejelentését ismételten továbbítottuk
  • Anonim felhasználó hozzászólt a bejelentéshez.

    Támogatom! A Lidl miatt megnövekedett a gyalogosforgalom, a kizárólag egy lámpa miatt ott álló oszlopot is el kellene tüntetni, és más közvilágítási megoldást találni.
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük szíves javaslatát. A Műszaki Osztály megvizsgálja a bejelentésében szereplő forgalomtechnikai javaslat megvalósítási lehetőségét és tájékoztatjuk az erre vonatkozó döntésről. A javaslat érde...
  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Heizler Tamás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére