Megoldásra vár

Nincs biztosítva a gyalogos közlekedés

Horváth Mihály térí építkezés miatt megszűnik a járda. Ez nincs táblával jelezve, és tereléssel sincs biztosítva a gyalogos forgalom a megszűnő járdaszakaszok végén. Szükség lenne fizikai terelőkre, mert folyamatosan autók parkolnak ott, ahol le lehetne lépni az úttestre. Egyúttal az akadálymentesítést is jó lenne, ha a kivitelező megoldaná.
Előre is köszönöm az intézkedést.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Horváth Mihály tér 15

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Józsefvárosi Gazdálkodási Központ hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentést.
    Az ügyet továbbítottuk a Józsefvárosi Közterület-felügyelet részére, hogy ellenőrizzék a munkavégzés szabályosságát.

    Üdvözlettel:
    JGK Zrt.
  • Ghira Zsófia elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Hiányzó pollerek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Finta István
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.
    Horváth Mihály tér (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére