Válaszra vár

elhanyagolt/gondozatlan terület

Tisztelt Ügyintéző!
A jelölt területre ráférne egy takarítás, a fákra metszés, növényládák virágosítása. Elhanyagoltnak érezzük itt a környéken lakók.
Köszönjük

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Nyár u. 31

Hozzászólások

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Szücs Szabina bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére