Megoldásra vár

Kátyúk

1 évig terelt buszok jártak a Bogáncs utcában, miután megszűnt a terelés, a tönkretett aszfaltot nem javították ki.

Probléma helyszíne
Budapest XV. kerület, Bogáncs u. 26

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Cs. Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Járókelő!
    A "teljes útpálya" a Fővárosi kezelésű szakaszra vonatkozik, ezt már elmondták korábban.... Az általam küldött rész azon kívül esik, itt semmilyen felújítás nem várható. A kátyúzás...
  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Attila, az alább olvasható önkormányzati válaszban az szerepel, hogy a Bogáncs utca teljes felújítása idén megkezdődik. Üdvözlettel a Járókelő csapat nevében: Garami Marika
  • Cs. Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Azóta sem történt semmilyen visszajelzés, a kátyúk pedig egyre nagyobbak.......
  • Pál András megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XV. kerület Újpalota Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Városgazdálkodási Főosztály
    Budapest Főváros XV. kerületi Polgármesteri Hivatal
    H-1153 BUDAPEST, Bocskai utca 1-3.
    E-mail: varosgazdalkodas@bpxv.hu
    Telefon: +36 1 305 3193
    [cid:image004.jpg@01D74261.F...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: XV. kerület Újpalota Önkormányzata

  • Cs. Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    további képek a helyszínről
  • Cs. Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Rendben, hamarosan csatolok további képeket.
  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia Attila!
    Kérjük, kommentben vagy emailben a kerdes@jarokelo.hu címre küldött üzenetben csatolj olyan kép(ek)et, amelyen/amelyeken a probléma környezete is könnyen beazonosítható, hogy ezzel is s
    ...
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Feldolgozás alatt"-ról "Kiegészítésre vár"-ra.

  • Cs. Attila bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    7
    Megoldásra vár
    7

    Szégyen az út

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XV. kerület Újpalota Önkormányzata
    Mogyoród útja (XV. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kátyús útszakasz bejelentése

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Holland Pázsit Kft., (XV. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kátyús út

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Illyés Gyula utca (XV. kerület)
  Vissza az oldal tetejére