Megoldásra vár

Gondozatlan virágágyás

A Pálfi János téren a szobor előtt van egy elhagyatott virágágyás. Kérem az illetékeseket, hogy gondozzák.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Pálfi János tér 13

Hozzászólások

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XVI. kerület Önkormányzat hozzászólt a bejelentéshez.

    ültetünk majd ide is
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerület

  • Stankovics Andor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére