Megoldott

Ferde fedél, hiányzó kupak Telekom fedél

Anonim Járókelő

Kérem helyreállítatni a 2db fedél nagyon rossz állapotban.

Dráva utca elektromos művek előtt

Köszönöm

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Dráva u. 1

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Magyar Telekom hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítás megtörtént.
  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Magyar Telekom hozzászólt a bejelentéshez.

    Javításra kiadva.
  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére