Megoldásra vár

Elavult térkép (Ferenciek tere)

Tisztelt BKK!

Kérem, szíveskedjenek cserélni az elavult térképeket a Ferenciek terén a buszmegállók váróiban.

Munkájukat köszönöm!

Tisztelettel:
Fónai Kende

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Ferenciek tere M

Hozzászólások

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0007386-001/2021
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00082030

    Tisztelt Ügyfelünk!

    A BKK Zrt. szakterülete köszöni észrevételét, hamarosan pótolják a hiányosságot.

    Köszönjük a bejel...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ra.

  • Fónai Kende bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Beléptető kapuk

    Beküldés ideje:
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Deák Ferenc tér (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Megoldott
    4
    Megoldott
    4

    Elforditott tabla

    Beküldés ideje:
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Szent István körút (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Füstölő busz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Karolina út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére