Válaszra vár

Kopott pad közterület

Kedves Ügyintéző!

A Liszt Ferenc út és Gyufa utca kereszteződésénél van egy rossz állapotú pad ami erősen amortizált. Szeretnénk kérni a rendbetételét.

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, Liszt Ferenc út 74

Hozzászólások

  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: XXII. kerület Budafok Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére