Megoldásra vár

Hiányoznak a fák

A Hungária krt-on a Siemens es az OMV kut között nincs egy fa sem a zöldsávban

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Hungária krt. 120

Hozzászólások

  • Soós Áron megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Blog Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő Blog!

    A 00082012 számú bejelentésre az aláb
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • Törökvész Parkolás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Faigény

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FŐKERT
    Nagy Lajos király útja (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    kiszàradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Békés Klára
    Illetékes: FŐKERT
    Nagy Lajos király útja (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére