Megoldott

Megint ruhagyűjtő túlcsordulás!

Úgy tűnik tényleg baj van a használtruha gyűjtők kezelésével! Már megint a földön, a be nem csukható bedobóban vannak a ruhák!
Ráadásul egy -alighanem- lopott bevásárló kosárban is...

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Borsó u. 50

Hozzászólások

  • Bardócz Csaba megváltoztatta a bejelentés kategóriáját ""-ról "Egyéb"-ra.

  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    A dec. 31.-i képre a billentyűk közelségén kívűl nem a Szilveszteri alkohol előhatása látható, amikor a Sőt helyett "Sör"-t írtam (hosszú ő-vel...) :)
  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    Sőr, véletlenszerűen is rend van... ;)
  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldva !
  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    Akkor mégeggyel kell... Meg el kell dönteni, hogy működtetik-e rendesen vagy egy újabb szemétdomb központja lesz... Már így is túl sok gócpont van...
  • O. Ida hozzászólt a bejelentéshez.

    egyel jobban néz ki...
  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    Ha ez fejlemény...
  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: Egyéb szervezet

  • Régi Lakó bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Kiegészítésre vár
    1
    Kiegészítésre vár
    1

    Akácfa szétfeszíti az aszfaltot

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Kerepesi út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Elviselhetetlen bűz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Maláta köz (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére