Megoldásra vár

Eltűnt hinta

A Felsőmalom játszótérről eltűntek a hinták.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Felsőmalom u. 14

Hozzászólások

  • Sz-S Noémi megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XVI. kerület Önkormányzat hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítás alatt.
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerület

  • Kerek Fric bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére