Megoldásra vár

Kátyú

Minimum 5 cm mély, 40 cm átmérőjű lyuk van az útban.

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Téglaégető u. 6

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Ghira Zsófia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Bp. XX. Pesterzsébet Önkormányzata VGO hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.
    Az időjárás és kapacitásunk függvényében gondoskodunk a kátyú javításáról.

    Tisztelettel:
    Budapest Főváros XX. Pesterzsébet Önkormányzata - Városgazdálkod...
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata

  • Bártfay Vivien hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Ügykezelő!
    Csatoltam a kért fotót.

    Üdvözlettel,
    Bártfay Vivien
  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia Vivien!
    Kérjük, kommentben vagy emailben a kerdes@jarokelo.hu címre küldött üzenetben csatolj olyan kép(ek)et, amelyen/amelyeken a probléma környezete is könnyen beazonosítható, hogy ezzel is se
    ...
  • Járókelő Eszter megváltoztatta a bejelentés állapotát "Feldolgozás alatt"-ról "Kiegészítésre vár"-ra.

  • Bártfay Vivien bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    kátyú és víz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    Attila utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Spongya Róbert
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    Mártonffy utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Félbehagyott kátyúzás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    Török Flóris utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére