Válaszra vár

Beszakadt úttest

Anonim Járókelő

Két hete be van szakadva az úttest a XX kerület Jókai Mór és Korom utca sarkán, a Jókai Mór felőli oldalon. Akkor kijött a csatornázási művek, két bójával körbeszalagozták a részt. Azóta a lyuk tovább nőtt és mélyült, az egyik bója már benne van a gödörbe. Ez így elég balesetveszélyes.

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Korom u. 26
Beszakadt úttest bejelentés helye
Térkép betöltéséhez kattints

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés tárgyát.

  • Fazekas Samu elküldte az ügyet az illetékesnek: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Beszakadó úttest

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Vörösmarty utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyú

    Beküldés ideje:
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Kassai utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére