Beszakadt úttest
Két hete be van szakadva az úttest a XX kerület Jókai Mór és Korom utca sarkán, a Jókai Mór felőli oldalon. Akkor kijött a csatornázási művek, két bójával körbeszalagozták a részt. Azóta a lyuk tovább nőtt és mélyült, az egyik bója már benne van a gödörbe. Ez így elég balesetveszélyes.
Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Korom u. 26
Hozzászólások