Megoldott

Nem égnek az utcai lámpák

Nem ég két utcai lámpa a Keveháza utcai óvoda előtt, a térképen jelzett helyen: https://goo.gl/maps/8MAbG5jVZsnbWBkaA

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Keveháza u. 4

Hozzászólások

  • Fónai Kende lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Czirják Rachel hozzászólt a bejelentéshez.

    Hálásan köszönjük! :)
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük bejelentésüket, tájékoztatom, hogy a jelzett címen a hiba kijavítása megtörtént.

    Engedje meg, hogy tájékoztassam, hogy közvetlenül is van mód hibabejelentésre társaságun...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Czirják Rachel bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nem konzisztens működés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Rozványi Máté
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Péterhegyi köz (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    MEGDÖLT VILLANYOSZLOP

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Villányi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Hiányzó lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sweidan Omar
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Móricz Zsigmond körtér (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére