Megoldásra vár

Talajerózió, omló rézsűk

Tisztelt Önkormányzat!
A Zsélyi Aladár-Mészáros-Hunyadvár-Jókai Mór utcák által határolt téren több beavatkozás is történt az elmúlt években.
A felújítás során a lépcső mellett átalakították a rézsűt, amit időközben kikezdett az időjárás. A talajt folyamatosan a járdára mossa az esővíz.
Emellett a közelmúltban megépült kondipark alapja magasabbra került, mint a meglévő járda, így a szintkülönbséget földdel feltöltötték. Ez a talajréteg az azt megkötő talajtakaró hiányában szintén a járdán köt ki, .
Kérem, mintkét esetben tegyék meg a szükséges lépéseket az állandó járdatakarítás elkerülése érdekében.
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Mészáros József u. 3

Hozzászólások

  • Sági Katalin megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XVI. kerület Önkormányzat hozzászólt a bejelentéshez.

    pályázat keretében az önkormányzat 10 tornapark létesítét nyerte el. A tornaparkok létesítéséhez kapcsolódó minden lebonyolítási feladattal az EMMI a BMSK Zrt.-t bízta meg. Az önkormányzat által válla...
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerület

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XVI. kerület"-ra.

  • Lukács Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére